niedziela, 08 styczeń 2017 18:19

Spotkanie opłatkowe PSL w Tarnowie

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na spotkaniu opłatkowym zorganizowanym 6 stycznia przez Polskie Stronnictwo Ludowe w Tarnowie. Gospodarzami byli poseł na Sejm RP, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz, wicemarszałek województwa małopolskiego, prezes Zarządu Powiatowego PSL w Tarnowie Stanisław Sorys i poseł do Parlamentu Europejskiego Czesław Siekierski. Zamieszczamy zdjęcia wykonane przez Grzegorza Mielnickiego.

niedziela, 08 styczeń 2017 14:25

Dobiegają końca Targi Bożonarodzeniowe 2016

Niedziela 8 stycznia jest ostatnim dniem Targów Bożonarodzeniowych w Krakowie. Organizowane przez Krakowską Kongregację Kupiecką, a realizowane przez firmę Artim zdobywają coraz większe uznanie wśród turystów. Dowodem na to są bardzo pozytywne publikacje w wielu krajach.

Tradycyjnie w uroczystość Trzech Króli Janusz Chwajoł, starszy Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych zaprosił na spotkanie opłatkowe i noworoczne do siedziby cechu przy placu Wolnica. Przyszło wielu znakomitych gości, wśród nich byli m.in. poseł na Sejm RP Józef Lassota, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Janusz Kowalski, prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek i proboszcz parafii Bożego Ciała ks.  Piotr Walczak CRL. Janusz Chwajoł serdecznie powitał przedstawicieli krakowskiego Bractwa Kurkowego z aktualnym królem Zbigniewem Kwaterem z marszałkami Janem Grzegorzem Pacutem i Adamem Rajpoldem oraz byłych królów Kazimierza Jarosza i Tadeusza Trzaskę.

środa, 04 styczeń 2017 20:47

Noworoczne spotkanie z kolędą

Marek Patecki prezes KIA Motors Kraków, członek Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej zaprasza na Koncert i noworoczne kolędy w sobotę 7 stycznia w Centrum Macierz Polonii w Michałowicach od godz. 16.30. Części liturgicznej przewodniczył będzie jego ekscelencja ks. inf. Władysław Gasidło, prepozyt Kapituły Uniwersyteckiej Kolegiaty św. Anny w Krakowie.

Pobierz plik pdf

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum