niedziela, 12 luty 2017 10:12

Piaf w ICE Kraków

Prezes Wiesław Jopek z wieloma innymi członkami Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej uczestniczyli w sobotnim koncercie charytatywnym w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Aktorzy z Teatru Lubuskiego w Zielonej Górze, zaprezentowali piękne widowisko o francuskiej piosenkarce Edith Piaf.

Ryszard Kulma, prezes Oddziału limanowskiego pisze: Szanowni Państwo
Z przyjemnością pragnę poinformować, że w dniach 6 – 9 lipca 2017 r. organizujemy wyjazd na Mazury. W programie; 3 noclegi, 4 śniadania, 4 obiady, 3 kolacje, rejs statkiem po jeziorze Śniardwy, stateczkiem po jeziorze Czos w Mrągowie, spływ kajakiem po Krutyni /dla chętnych/, zwiedzanie Świętej Lipki, Mikołajek i Mrągowa oraz udział  w KABARETONIE.

Oto materiał umieszczony w Magicznym Krakowie. Jest istotny, dlatego zamieszczamy na stronie z apelem o przeczytanie.

Park Kulturowy Stare Miasto był pierwszym w Polsce parkiem kulturowym obejmującym tak duży obszar „żywego” miasta. Twórcy uchwały o utworzeniu Parku mieli od początku świadomość, że wobec zmieniającej się dynamicznie rzeczywistości, będzie konieczny również okresowy przegląd wprowadzonych rozwiązań i, w razie potrzeby, ich odpowiednia zmiana. Stąd też toczące się obecnie prace nad nowelizacją funkcjonującej od ponad sześciu lat uchwały.

czwartek, 09 luty 2017 16:05

Informacja z ZUS

Ukazał się najnowszy numer magazynu informacyjnego "ZUS dla Biznesu".

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum