wtorek, 21 luty 2017 11:48

Imieniny Małgosi Korzeniak

Wtorek w Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej zawsze jest niezwykły. Kilka dni temu pełen stół i okolicznościowe dekoracje członkowie sekcji Gastronomiczno-Turystycznej przygotowali z okazji Walentynek. Wtedy mistrzostwem kulinarnym wykazał się Zbigniew Kurleto. Dziś inna impreza. Imieniny Małgorzaty Korzeniak. Na stole też nie brakowało smakołyków. Sto Lat!

sobota, 18 luty 2017 12:36

Inauguracja Roku rzeki Wisły

Na statku Stefan Batory zakotwiczonym w zakolu Wisły pod Wawelem odbyła się oficjalna inauguracja Roku Wisły. Na powitanie grała Orkiestra Staromiejska pod dyrekcją Wiesława Olejniczaka. Śpiewała Katarzyna Słota-Marciniec. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek.

Naczelnik Urzędu Skarbowego Kraków-Stare Miasto informuje, że w tutejszym urzędzie będą prowadzone szkolenia dla podatników o tematyce wskazanej w tabeli.

piątek, 17 luty 2017 11:39

Czytajcie Dziennik Polski

Dzisiejszy Dziennik Polski piórem Piotra Drabika informuje o planach Spółki Kupieckiej Stary Kleparz dotyczących poważnych inwestycji polegających na zadaszeniu stoisk handlowych i postawieniu nowego budynku. Niżej natomiast red. Piotr Tymczak relacjonuje przebieg spotkania konsultacyjnego z mieszkańcami Dzielnicy I Stare Miasto w sprawie ograniczeń ruchu w Starym Mieście. Zachęcamy do lektury.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum