czwartek, 19 październik 2017 10:02

Święto Nauczyciela w naszej szkole

 

Zachęcam do zapoznania się z informacjami ze strony naszej szkoły dotyczącymi świeta nauczyciela.

Wiesław Jopek, prezes KKK

http://www.sp117.szkolnastrona.pl/a,925,dzien-edukacji-narodowej

Do wspaniałych ludzi i miejsc w Małopolsce, których „odkryliśmy“ w 17 edycjach plebiscytu ukazującego piękno naszego regionu, dołączyli wczoraj kolejni laureaci. Finałowa gala odbyła się w piątek 6 października 2017 r. w pałacu Długoszów w podgorlickich Siarach podczas Światowego Dnia Turystyki. Grand Prix 18. edycji plebiscytu przypadło gminie Rytro. To ta miejscowość będzie gospodarzem przyszłorocznej gali Wielkiego Odkrywania Małopolski. W kategorii "Wydarzenia" wyróżnienie zdobyły Targi Bożonarodzeniowe organizowane przez Krakowską Kongregacje Kupiecką a realizowane przez firmę Artim. Gratulujemy!

czwartek, 05 październik 2017 10:40

"Podyskutujmy o Krakowie" - zaproszenie

Szanowni Państwo,
W imieniu krakowskiej Platformy Obywatelskiej mam zaszczyt zaprosić członków Państwa organizacji do udziału w debacie nt. “Uchwały Krajobrazowej” w ramach spotkań pod wspólną nazwą “Podyskutujmy o Krakowie”. Swój udział zapowiedziała między innymi Pani Prezydent Elżbieta Koterba, która nadzoruje prowadzone prace nad projektem uchwały regulującej w przyszłości kwestie związane z reklamą zewnętrzną.
Spotkanie odbędzie się w Klubie “Pod Jaszczurami” w dniu 10.10.2017 r. o godz. 18.00
Z poważaniem
Aleksander Miszalski
Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Krakowie

Prezes Wiesław Jopek zachęca do udziału w Targach Pracy i Przedsiębiorczości "Świadomie do celu" organizowanych przez Grodzki Urząd Pracy w Krakowie.
Targi odbędą się 19 października 2017 r. w godz. 10-14 w Tauron Arenie Kraków, ul. Stanisława Lema 7.

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum