środa, 03 styczeń 2018 10:22

Godło „Teraz Polska” dla Twojej firmy

W imieniu Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego chciałbym poinformować, że do 22 stycznia br. są przyjmowane zgłoszenia do tegorocznej edycji Konkursu "Teraz Polska".
W załączeniu przesyłam gotową informację o Konkursie "Teraz Polska". Chciałbym również poinformować, że Gala tegorocznej edycji Konkursu "Teraz Polska" odbędzie się 18 czerwca br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. Już
dzisiaj serdecznie zapraszam na to wydarzenie.
Andrzej Czernek
Wiceprezes Zarządu Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego     

sobota, 23 grudzień 2017 20:03

Świąteczne życzenia

Dobrych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz bogatego Nowego Roku 2018, życzą Prezes, Rada i Prezydium Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej
sobota, 23 grudzień 2017 19:33

Wigilia dla potrzebujących na Starym Kleparzu

Prezes KKK Wiesław Jopek uczestniczył w wigilii na Starym Kleparzu. Od wielu lat Spółka Kupiecka Stary Kleparz kierowana przez prezesa Jana Wiesława Nalepę zaprasza klientów placu oraz osoby samotne i potrzebujące do przełamania się opłatkiem i świątecznych życzeń. Opłatki pobłogosławił ks. prałat Grzegorz Szewczyk, proboszcz parafii św. Floriana. Dla osób bezdomnych i potrzebujących społeczność kupiecka Starego Kleparza przygotowała ponad 400 świątecznych paczek.

czwartek, 21 grudzień 2017 12:15

Ogólnopolski Przegląd Kolęd

16 grudnia br. Krakowska Kongregacja Kupiecka wraz z Centrum Kultury Podgórza zorganizowała Ogólnopolski Przegląd Kolęd. Podczas przeglądu gosciliśmy dzieci i młodzież z różnych ośrodków kultury z Polski. Przegląd miał na celu popularyzację tradycji świątecznych i współczesnych kolęd i pastorałek. Przegląd zakonczył sie wręczeniem nagród. Wśród sponsorów znaleźli się: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie i Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Krakowie.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum