środa, 10 styczeń 2018 11:48

Newsletter ZUS

Jeden przelew do ZUS - krok po kroku

Ponad 5,5 tysiąca osób zatelefonowało do ZUS w pierwszych 4 dniach stycznia. Czas oczekiwania bywa bardzo długi gdyż zdarza się, że w kolejce czeka prawie 200 połączeń. To niepotrzebne marnowanie czasu. Odpowiedzi na większość z zadawanych pytań można znaleźć na stronie internetowej ZUS.

Na stronie internetowej www.zus.pl jest dostępna instrukcja, jak krok po kroku wypełnić przelew do ZUS oraz broszura „Proste płatności z ZUS”, w której jest zawarty szczegółowy opis nowych zasad wpłacania składek. Przeczytać można także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące „e-Składki” http://www.zus.pl/eskladka

poniedziałek, 08 styczeń 2018 16:24

Koncert noworoczny w Centrum Macierz Polonia

Zapraszamy na Koncert Noworoczny oraz, wspólne śpiewanie kolęd 13 stycznia 2018r na godz. 17 00 do Centrum Macierz Polonii W Woli Więcławskiej 58 Gm. Michałowice (tradycyjnie pierwsza sobota po Święcie Trzech Króli).

Jacek Fortuna, zastępca prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej i Roman Gawrysiak, sekretarz Rady KKK reprezentowali naszą orgaznizację na uroczystościach z okazji święta Trzech Króli.

Tradycyjnie w uroczystość Trzech Króli Janusz Chwajoł, starszy Małopolskiego Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców Budowlanych zaprosił na spotkanie opłatkowe i noworoczne do siedziby cechu prz placu Wolnica. Przyszło wielu znakomitych gości, wśród nich byli m.in. poseł na Sejm RP Józef Lassota, przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider, zastępca prezydenta Krakowa Elżbieta Koterba, prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Janusz Kowalski, wiceprezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jacek Fortuna i proboszcz parafii Bożego Ciała ks.  Piotr Walczak CRL. Janusz Chwajoł serdecznie powitał przedstawicieli krakowskiego Bractwa Kurkowego z aktualnym królem Piotrem M. Mikoszem z marszałkiem Dobiesławem Gałą oraz byłych królów Kazimierza Jarosza i Tadeusza Trzaskę Kazimierza Loranca.
Życzenia zebranym złożyli m.in. poseł Józef Lassota, przewodniczący Rady Miasta Bogusław Kośmider i zastępca prezydenta Krakowa Elżbieta Koterba. Rzemieślnikom i przedsiębiorcom budowlanym życzenia złożył również Janusz Kowalski, prezes MIRiP.

Oto komunikat Wydziału Skarbu Miasta z ogłoszeniami o przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy miejskiej Kraków zaplanowanych na styczeń i luty 2018 r.

Pobierz załączniki ZIP

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum