czwartek, 09 listopad 2017 11:33

Zebranie Zarządu MPOG w Skawinie

Prezes Wiesław Jopek reprezentował Krakowską Kongregację Kupiecką na zebraniu Zarządu Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych, na którym omówiono stan przygotowań do organizowanego w dniu 20 listopada br. II Kongresu Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych pod hasłem - Samorząd gospodarczy - szansa czy zagrożenie.

Na ręce prezesa Wiesława Jopka nadeszło z Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych zaproszenie dla chętnych do udziału w II Kongresie Małopolskiego Porozumienia Organizacji Gospodarczych, który odywał się będzie pod hasłem "Samorząd gospodarczy - szansa czy zagrożenie". Kongres odbędzie się w poniedziałek 20 listopada 2017 roku w hotelu Q Plus Kraków przy ul. Wygranej 6. Początek o godz. 10. Rejestracja od godz. 9.30.

poniedziałek, 06 listopad 2017 10:08

Kręgle 2017 w Brzesku

ZAPROSZENIE
Krakowska Kongregacja Kupiecka oraz Brzeski Oddział Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej zapraszają na
XVII turniej kręglarski o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.
Turniej odbędzie się 19-11-2017r. na kręgielni BOSiR w Brzesku ul. Browarna.
Rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00
PS. Prosimy o zabranie obuwia sportowego.
Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczna - gratis.
Na trasie: Kraków – Brzesko – Kraków zapewniamy autokar.
Zgłoszenia na przejazd autokarem (wraz z podaniem daty urodzenia) przyjmujemy do 15 listopada br.

Serdecznie zapraszamy.
Wiesław Jopek – prezes KKK
Bogdan Baranek – prezes Oddziału KKK w Brzesku

 

czwartek, 02 listopad 2017 14:18

Msza żałobna w intencji kupców

Prezes Wiesław Jopek, jego zastepcy Jan Wiesław Nalepa i Jacek Fortuna oraz liczna grupa kupców uczestniczyła w dorocznej mszy świętej żałobnej w intencji zmarłych kupców krakowskich. Po nabożeństwie prezes Wiesław Jopek zaprosił wszystkich uczestników na wsponinkowe spotkanie. Mówiono o zmarłych w tym roku: Mieczysławie Banasiu - znanym krakowskim restauratorze, który w przeszłości był dwa razy prezesem KKK (zm. 16 sierpnia 2017), Alinie Szeląg - wielotelniej właścicielce "Delikates Królewski Hean" przy ul. Królewskiej (zm. 1 lutego 2017), Henryku Skibińskim - założycielu i wieloletnim właścicielu restauracji "Srebrna Góra" (zm. 28 lipca 2017) i Grzegorzu Michurze - wiceprezesie Oddziału KKK w Limanowej (zm 28 września 2017).

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum