Oto informacja prasowa z krakowskiego oddziału ZUS

Pobierz PDF

W sobotę 25 maja 2019 roku odbyło się w Krakowie Święto Rzemiosła. Członek Rady Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Grzegorz Mielnicki został w czasie uroczystości uhonorowany najwyższym rzemieślniczym odznaczeniem Szablą Kilińskiego. W uroczystości uczestniczył prezes Wiesław Jopek z zastępcami Zbigniewem Burdakiem i Jackiem Fortuną. Był też kupiecki sztandar.

W Pałacu Czeczotki prezes Janusz Kowalski przywitał gości i rzemieślników. Byli wśród nich m.in.archiprezbiter Bazyliki Mariackiej, ks. inf. Dariusz Raś - kapelan Rzemiosła Małopolskiego, zastępcy prezydenta Krakowa Jerzy Muzyk i Bogusłąw Kośmider, posłowie na Sejm RP Józef Lassota i Grzegorz Lipiec oraz senator Jerzy Fedorowicz, wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego Kazimierz Barczyk, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego Andrzej Chochół, przewodniczący Komisji Mienia Rady Miasta Kazimierz Chrzanowski, przewodniczący Małopolskiej Solidarności Wojciech Grzeszek, prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek, dyrektor Zespołu Rzkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Elżbieta Kosacka, prezes Izby Rzemiosła z Nowego Sącza Tadeusz Szewczyk i prezes Beskidzkiej Izby Rzemieślniczej w Bielsku Białej Kazimierz Góralczyk.

W poniedziałek 3 czerwca odbędzie się XI Forum Przedsiębiorców Małopolski. Chętni do udziału w wydarzeniu proszeni są o zgłaszanie się do sekretariatu KKK.

czwartek, 23 maj 2019 15:10

Komunikat ZBK, przetarg 14 czerwca 2019

Oto komunikat ZBK

Pobierz PDF

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum