Przedsiębiorco, załóż Profil Zaufany już dziś!

Profil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej. Warto założyć go jak najszybciej – przede wszystkim już teraz powinni to zrobić przedsiębiorcy.

piątek, 02 luty 2018 10:16

Podziękowania ze szkoły

Na adres Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej wpłynęły podziękowania z Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego w Krakowie dla prezesa Wiesława Jopka oraz Anny Łuszczek, pełnomocnik Prezydium Kongregacji ds. kontaktów i współpracy ze szkołami zawodowymi.

Zobacz PDF

Zastępca prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Jacek Fortuna pojechał do Przemysla by spotkać się z kierownictwem Przemyskiej Kongregacji Kupieckiej. W czasie spotkania specjalny dyplom z podziekowaniami za dotychczasowa prace na rzecz kupiectwa przemyskiego wreczył Błażejowi Wilkowi.
Gratulujemy!

czwartek, 01 luty 2018 10:46

Gotuj po hiszpańsku

Rozpoczęła się rekrutacja do I edycji międzynarodowego projektu rozwoju kompetencji w zawodzie Kucharz – „Gotuj po hiszpańsku II”

Fundacja PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do I edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w Hiszpanii. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 29 stycznia 2018. W projekcie mogą wziąć udział osoby młode w wieku od 18 do 35 roku życia, pozostające bez pracy, zamieszkałe na terenie Małopolski. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków EFS na zlecenie Ministerstwa Rozwoju. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum