wtorek, 18 wrzesień 2018 11:02

I BIESIADA PIWNA PRZEDSIĘBIORCÓW!

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uprzejmie informuje, że wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business” oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w dniu 06 października 2018 r. organizuje I Biesiadę Piwną Przedsiębiorców.

Biesiada, której rozpoczęcie planowane jest na godz. 17:00, odbędzie się na terenie Strzelnicy przy ul. Pasternik 128 w Krakowie.
Dojazd z pętli w Bronowicach autobusem linii: 238, 248, 258, 268, 278.
Ponadto Radio Taxi Barbakan na hasło Biesiada będzie stosować zniżki 10% w dzień (06:00 - 22:00) i 20% w nocy (22:00 - 06:00).

Tradycyjne, odbywające się jesienią, tuż po wakacjach, zawody na Pasterniku miały emocjonujący przebieg. Pierwszym oddanym strzałem w konkursie o puchar VIP-ów prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski wysoko podniósł poprzeczkę, gdyż jego kula utkwiła nieco powyżej linii, w ,,ósemce" Celniejszym okiem wykazał się prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek strzelając w ,,dziewiątkę" i pokonując takich wybitnych oficerów jak generałowie Mieczysław Bieniek oraz Edward Gruszka.

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 10:33

Karczma piwna w Myślenicach

Izba Gospodarcza Ziemi Myślenickiej była organizatorem tegorocznej "Karczmy Piwnej". W imprezie uczestniczyli przedsiębiorcy zrzeszeni w Małopolskim Porozumieniu Gospodarczym i ich goście. Krakowska Kongregację Kupiecką reprezentowali m.in. Roman Gawrysiak, sekratarz Rady KKK i Adam Udziela, przewodniczący Komisji Rewizyjnej KKK.

Prezes Wiesław Jopek zaprasza Członków i Sympatyków Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej do udziału w kolejnym, już VIII Otwartym Rajdzie Samochodowym Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej w dniach 13 - 14 października 2018 r.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum