Wielkimi krokami zbliża się najwspanialszy Festiwal przeznaczony dla smakoszy pierogów. Nasza Kongregacja jest organizatorem XVI już edycji tego Festiwalu. Odbedzie się w Krakowie w dniach 15-19 sierpnia 2018.

Pobierz PDF

Pobierz PDF

Zbigniew Wolfram, przedsiębiorca został w sobotę intronizowany na krakowskiego króla kurkowego. Jego marszałkami zostali Jan Adam Księżyk i Andrzej Hojda. W mszy świętej odprawionej w bazylice mariackiej przez ks. bp. Wiesława Śpiewaka w asyście min. księży infułatów Jerzego Bryły, Stanisława Jeża i Dariusza Rasia uczestniczyło wielu gości w tym Małgorzata Wassermann, poseł na Sejm RP. Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował prezes Wiesław Jopek. Był też kupiecki poczet sztandarowy.

Myślisz o emeryturze, chcesz złożyć wniosek. Czerwiec to nie najlepszy miesiąc. Zaczekaj do lipca a wysokość Twojej emerytury będzie sporo wyższa.

wtorek, 05 czerwiec 2018 12:11

Turystyczna oferta Oddziału KKK w Limanowej

Prezes Ryszard Kulma postanowił wykorzystać przedwakacyjny czas i zaproponował dla członków i sympatyków KKK kilka wspólnych wyjazdów. Szczegóły poniżej:

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum