wtorek, 28 luty 2017 21:00

Dyplom od Muzeum Historycznego

Informowaliśmy o tym, że w Muzeum Historycznym odbyło się spotkanie z okazji finisażu pokonkursowej wystawy szopek krakowskich. Krakowska Kongregacja Kupiecka została uhonorowana specjalnym dyplomem. Podobny dyplom otrzymała także firma "Artim". Oto zdjęcie przesłane nam przez Jacka Marię Stokłosę z uroczystego wręczerniadyplomów. Dyplom odbiera sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak.

poniedziałek, 27 luty 2017 20:10

Nowe legitymacje dla rencistów i emerytów

Oto komunikat ZUS

niedziela, 26 luty 2017 17:12

Dyplom od Muzeum Historycznego

Dziś w Muzeum Historycznym odbyło się spotkanie z okazji finisażu pokonkursowej wystawy szopek krakowskich. Krakowska Kongregacja Kupiecka została uhonorowana specjalnym dyplomem. Podobny dyplom otrzymała także firma "Artim"

piątek, 24 luty 2017 12:57

Rada KKK

W czwartek 23 lutego odbyła się Rada Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej. Prowadził ją prezes Wiesław Jopek. Omówiono działalność KKK w Oddziałach. Zatwierdzono termin Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego KKK na 15 maja 2017 r. o godz. 15.30 w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14. Ustalono również porządek obrad Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczego. Zebrani zapoznali się także z informacją o hostorii KKK przygotowaną z okazji 607 rocznicy powstania KKK.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum