piątek, 01 czerwiec 2018 19:57

Procesja Bożego Ciała

W uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało, 31 maja 2018 r. przez centrum Krakowa przeszła tradycyjna procesja z Wawelu pod kościół Mariacki. Wierni zatrzymali się przy czterech ołtarzach, do których kolejne rozważania przygotowali hierarchowie Kościoła krakowskiego: bp Damian Muskus, bp Jan Zając, bp Jan Szkodoń i abp Marek Jędraszewski. Rozważania dotyczyły idei wolności i wpisywały się w tegoroczne obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości zakończyła Msza św. pod przewodnictwem kardynała Stanisława Dziwisza. W procesji uczestniczyli przedstawiciele Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

Ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Kraków. Mapki nieruchomości, rzuty lokali i inne dokumenty będą podłączone do ogłoszenia które ukaże się na stronie BIP w dniu 25.05.2018 r.

Na cmentarzu na Rakowicach pożegnaliśmy naszego prezesa honorowego śp. Jerzego Brzezińskiego. Po mszy świętej odprawionej przez ks. inf. Jerzego Bryłą – kapelana Bractwa Kurkowego wspólnie z ks. prałatem Markiem Głownia oraz ojcem Leonem Pokorskim (ofm) – bratem kurkowym kondukt żałobny przeszedł na miejsce wiecznego spoczynku honorowego prezesa i króla kurkowego.

poniedziałek, 21 maj 2018 14:03

Informacja prasowa z ZUS

Oto informacja prasowa z ZUS

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum