piątek, 16 listopad 2018 13:25

Gala 20-lecia Małopolskiego Lewiatana

W zjawiskowych wnętrzach Kopalni Soli w Wieliczce Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan świętował swe 20 urodziny. Z życzeniami przybyli wojewoda Piotr Ćwik i prezydent Jacek Majchrowski, była też Henryka Bochniarz, prezydent ogólnopolskiej Konfederacji Lewiatan, zrzeszającej ponad 4,1 tys. firm zatrudniających przeszło milion osób, ale głównymi bohaterami wydarzenia byli małopolscy przedsiębiorcy, którzy równolegle z rozwijaniem znakomitych biznesów działają z pasją i oddaniem dla dobra wspólnego.
Krakowską Kongregację Kupiecką reprezentował na gali prezes Wiesław Jopek. Na ręce Mariana Bryksego prezesa MZP Lewiatan przekazał tej organizacji Medal 600-lecia Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

czwartek, 15 listopad 2018 13:41

Rada Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej XI 2018

Prezes Wiesław Jopek zwołuje Radę Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej na dzień 23 listopada 2018 r. na godz. 10 w siedzibie przy ul. Garbarskiej 14.

Pobierz PDF

Ministerstwo Finansów uprzejmie informuje, że na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji, w zakładce Rządowy
Proces Legislacyjny, został zamieszczony /projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Ordynacja podatkowa/
(projekt z dnia 8 listopada 2018 r.).

Pobierz PDF

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona w dniu 30 listopada 2018 r.

Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej tut. jednostki pod adresem: http://www.zbk.krakow.pl/aukcje_na_lokale_uzytkowe.html.

W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień/informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16, nr tel. ( 12) 616-61-54.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum